Головні новиниЖиття громадЕкономікаЄвроінтеграціяЛюдиВійна
ІсторіяКонсультаціїПоради господарямВаше здоров'яРодинне перевеслоЦікавеВарто знати
Підписатися
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ Передплатити
Передплатити
Місцеві вибори Коронавірус Новини Facebook Telegram

Україна виборола путівку на Євро-2024

Як відомо, у відборі на Євро-2024 Україна посіла третє місце у групі і не змогла потрапити напряму до фіналу. Залишався шанс потрапити на Євро-2024 через плей-офф Ліги націй. 21 березня Україна перемогла команду Боснії та Герцеговини з рахунком 2:1. А вчора синьо-жовті обіграли з аналогічним рахунком команду Ісландії.

1 місяць тому Джерело:

Українці активно почали поєдинок, проте з часом ісландці впоралися з натиском. Команди обмінялися моментами - Лунін потягнув удар Торстейнссона, а Миколенко після передачі Коноплі пробив повз дальню стійку.

Однак ісландцям вдалося вийти вперед на 30-й хвилині зустрічі. Форвард «Дженоа» Альберт Гудмундссон розібрався з обороною українців та з-за меж штрафного майданчика красиво пробив у правий від себе кут.

Збірна України швидко оговталася. Свій момент мав Судаков, але його сольний прохід і удар із правого флангу штрафного відбив кіпер, затим після кутового в площину пробив Забарний.

На 39-й хвилині наша команда забила після класної комбінації Судаков-Циганков-Яремчук, але гол скасували через офсайд у Віктора.

Українці активно розпочали другий тайм, і на 54-й хвилині зрівняли рахунок. У контратаці Судаков віддав діагональ на Циганкова, той змістився з флангу в центр і влучно пробив у дальній кут.

Після цього синьо-жовті продовжили контролювати м'яч. Після виходу на заміну Зінченко створив момент для Яремчука, але той пробив невлучно.

Пізніше Судаков непогано приклався зі штрафного - кіпер відбив. За тим із хорошої позиції не забив Миколенко, опинившись перед воротами суперника. Ісландці відповіли двома якісними атаками: небезпечний удар Торстейнссона з кута штрафного парирував Лунін, а Альберт Гудмундссон не використав шанс після невдалої дії Забарного.

Та на 84-й хвилині забила збірна України: Судаков віддав на лінію штрафного, звідки ніким не прикритий Мудрик влучно пробив у лівий кут. Як виявилося, саме цей гол і вивів синьо-жовтих на чемпіонат Європи, четвертий для нашої національної команди в історії.

Півзахисник іспанської «Жирони» та збірної України Віктор Циганков привітав уболівальників із виходом команди на Євро-2024. Футболіст зазначив, що ця перемога вийшла складною для «синьо-жовтих». Циганков присвятив тріумф збірної України воїнам, які захищають кордони країни від російських окупантів. Він визнав, що без цих людей нічого не було б.

Головний тренер збірної Ісландії Оге Харейді прокоментував поразку від України: «Був хороший перший тайм. Ми вигравали 1:0. Ми мали шанси на початку другого тайму забити другий м'яч. Але вони у другому таймі рано забили у наші ворота. Ми намагалися втримати цей результат, опустилися нижче, стали грати ближче до своїх воріт і пропустили другий гол. Але загалом це був непоганий, рівний матч. Вийшов Зінченко , він дуже сильно вплинув на гру. Це дуже добрий футболіст «Арсеналу», який змінив гру команди. Якби ми програли комусь іншому, було б образливіше. А так програли Україні, і це нормально. Нам треба розуміти, що ми грали проти сильної команди та працювати далі».

Головний тренер збірної України прокоментував перемогу над Ісландією та вихід на Євро 2024. «Вдячний уболівальникам, що навіть після пропущеного голу вони дуже підтримували нас. Ми справді відчували цю підтримку. Вважаю, що усі сьогодні заслуговують на цю перемогу - і вболівальники, і наші ЗСУ, і наша збірна. Це точно дуже важлива перемога. Я дуже радий за гравців. Ці два матчі були дуже нервовими, дуже важкими», – сказав Ребров.

Гравець збірної України Олександр Зінченко зізнався, що головний тренер збірної Ребров у перерві сказав, щоб ми вірили в результат, щоб ми продовжували грати та дотримуватися своїх позицій і вірити в те, що ми зможемо забити. «Це супер, що ми вийшли на Євро. Дякую всім нашим вболівальникам, протягом всього часу ми відчували їхню підтримку. Без них ми б не здобули цей результат. Я дуже пишаюся бути українцем. Я дуже пишаюся бути одним з тих людей, які зараз перебувають в Україні, які віддають своє життя заради нашої свободи. Про це потрібно говорити, про це потрібно кричати щодня. Тільки так ми зможемо перемогти», - додав Зінченко.

Президент України Володимир Зеленський теж відреагував на вихід національної збірної на Євро-2024. Невдовзі після матчу він привітав команду з досягненням: «Дякую, хлопці! Дякую, збірна! За надважливі емоції для всієї країни. За надважливу перемогу і вихід на Євро. За те, що вкотре довели: коли українцям важко, але вони не здаються і продовжують боротьбу, тоді українці неодмінно перемагають. В часи, коли нас щодня хочуть знищити, ми щодня доводимо: українці є і будуть! Україна є і буде! Дякуємо за перемогу! Слава Україні!» — написав Президент.

Залишається додати, що за підсумками жеребкування, яке відбулося ще до початку матчів плей-оф, збірна України потрапила до групи Е, де її суперниками стануть команди Бельгії, Словаччини та Румунії.

Календар національної збірної України на Євро-2024:
17 червня, Мюнхен, «Альянц-Арена». Румунія – Україна;
21 червня, Дюссельдорф, «Меркур Шпіль-Арена». Словаччина – Україна;
26 червня, Штутгарт, «Мерседес-Бенц Арена». Україна – Бельгія.

До слова, цей рік є урожайним для українського футболу. На Євро-2024, окрім Національної збірної України, вийшли і українські збірні U-17 та U-19, а на олімпійських іграх у 2024 році зіграє і олімпійська збірна України.

0
0
0
0

Підписуйтесь на наш канал
Поділіться теплом та великоднім настроєм з нашими Героями!
Театральний майдан у Тернополі нагадує про Великдень. На «стометрівці» між драматичним театром і центральним універмагом комунальники встановили величезні пасхальні кошики та метрові писанки. Кошики розмістили прямо біля театру, а також на алеї до трьохстороннього годинника. Крашанки ж поставили на алеї вздовж водограїв.
8 годин тому
Чим підживити виноград навесні: готуємося до великого врожаю
Щоби виноград порадував урожаєм, його потрібно підживити. При цьому варто пам’ятати, що для нього шкідливі як нестача добрив, так і їх надлишок.
Більше фруктів, менше солі: що їсти для здоров’я серця
Харчування впливає на весь організм – зокрема й на роботу серцево-судинної системи. Для здоров'я серця потрібно мінімізувати вживання солі і цукру. Про це повідомив Центр громадського здоров'я.
13 годин тому
«Chortkiv-West» створюється відповідності до міжнародних стандартів
Чортківську громаду з робочим візитом відвідав національний експерт Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО)Андрій Мельник, який займається розвитком еко-індустріальних парків в Україні.
19 годин тому
Час мовчати і час говорити
Серед філософських роздумів про зміст життя, про добро і зло, про місце і призначення людини в світі в одній із книг Біблії – «Еклезіасті», авторство якої приписують царю Соломону, є слова: «Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом». А далі йде чотирнадцять антитез такого роду: «час народжу-ватися і час вмирати», «час плакати і час сміятися», «час любити і час ненавиді-ти», «час розкидати каміння і час збирати каміння». І серед цих світоглядних проблем-повчань – «час мовчати і час говорити».

Головне про коронавірус:
Останні матеріали
Більше статей

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ
Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.