Головні новиниЖиття громадЕкономікаЄвроінтеграціяЛюдиВійна
ІсторіяКонсультаціїПоради господарямВаше здоров'яРодинне перевеслоЦікавеВарто знати
Підписатися
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ Передплатити
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
Передплатити

«СІЛЬСЬКИЙ ГОСПОДАР»:
естафета хліборобських традицій і аграрний літопис сьогодення

Відновлюючи у 2017 році вихід повноформатної газети «Сільський господар», відомий підприємець, засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський (нині – народний депутат України) і журналістський колектив редакції газети «Сільський господар» планували охопити численну аудиторію і передусім людей, які невтомно трудяться на землі, закладають продовольчу безпеку власної сім’ї, рідного краю та всієї України. І йдеться не тільки про фермерів, керівників агропідприємств, а й про власників невеликих присадибних ділянок, дачників, усіх, хто душею з рідним краєм, хто цікавиться секретами вирощування високих урожаїв, новітніми технологіями агровиробництва, сучасними тенденціями земельного й аграрного ринку.


І оскільки редакційний колектив ревно продовжує традиції своїх однойменних попередників (а газета стартувала, переставала виходити і відновлювалася кілька разів), то ми маємо за високу честь бути спадкоємцями благородної ідеї, яка офіційно задекларована виходом першого номера «Сільського господаря» в Галичині 1 січня 1926 року. Власне, цю дату обґрунтовано вважаємо Днем заснування нашого часопису.


Нині всеукраїнська громадсько-політична газета «Сільський господар» – лідер серед профільних друкованих видань. Її тираж – понад 20 тисяч примірників – кожного тижня надходить до передплатників Тернопілля, а також Києва, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, загалом 15 областей України.


Словом, ми працюємо, відкриваємо нові обрії аграрного виробництва, пропагуємо успішне, консультуємо з питань нового у законодавстві тощо. Завжди намагаємося бути цікавими і корисними усім, хто душею і серцем пов’язаний із прабатьківським селом чи сам вирощує хліб святий на рідній землі задля якомога швидшої ПЕРЕМОГИ нашої неньки-України.


Колектив редакції газети
«Сільський господар»

Творча команда Всеукраїнської громадсько-політичної газети «Сільський господар»

Богдан НОВОСЯДЛИЙ, головний редактор «Сільського господаря».

Випускник факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Учень професора Володимира Здоровеги. Двічі проходив стажування на курсах фахової майстерності під керівництвом провідних медійників британської телерадіокоманії ВВС. У журналістиці – понад 50 років. Був головним редактором газети «Промінь» тернопільської світлотехнічної корпорації «Ватра», першої повноколірної на Тернопіллі газети «Нова оселя», Тернопільської обласної газети «Свобода».

У 1999 році акредитований для висвітлення Шостої зустрічі Президентів країн Центральної Європи у Львові, а в 2001-му – на висвітлення візиту в Україну Папи Римського Івана Павла ІІ.

Лауреат всеукраїнської премії «Економіка очима журналіста» з врученням срібної медалі «Нестор Літописець». Володар «Золотого знака» української журналістики. Заслужений журналіст України.

Ганна МАКУХ, перша заступниця головного редактора газети «Сільський господар».

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. 12 років працювала головним редактором Тернопільської районної газети «Подільське слово», була економічною оглядачкою «Тернопільської газети». Удостоєна почесної відзнаки «Золоте перо української журналістики».

Членкиня Національної спілки журналістів України.

Володарка Першого гранту Міжнародного фонду «Відродження» за матеріали на економічну тематику.

Петро ГУДИМА, заступник головного редактора газети «Сільський господар».

Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. 43 роки професійного стажу. Заслужений журналіст України. Має великий досвід роботи в управлінських ідеологічних структурах обласного рівня, брав участь у роботі штабів передвиборчих президентських кампаній.

Був головним редактором редакції з підготовки і випуску багатотомних видань «Книга пам’яті України. Тернопільська область», «Реабілітовані історією. Тернопільська область», відтак – головним редактором, директором Тернопільського обласного радіо.

Член Національної спілки журналістів України.

Василь ТОМИН, відповідальний секретар газети «Сільський господар».

Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Працював в обласних газетах «Ровесник», «Західна Україна», «Вільне життя», «Свобода», був головним редактором газети «Тернопіль вечірній», власним кореспондентом української редакції SBS-радіо в Австралії.

Нагороджений відзнакою Державного комітету телебачення і радіомовлення України «За заслуги в розвитку інформаційної сфери» та відзнакою Тернопільської міської ради. Удостоєний почесної відзнаки «Золоте перо української журналістики».

Людмила ОСТРОВСЬКА, спеціальна кореспондентка газети «Сільський господар» у країнах Європи.

Яскрава представниця Львівської школи журналістики. Заслужена журналістка України. Її фаховий стаж претендує на рекорд серед газетярів усієї держави. Була головною редакторкою Тернопільського обласного радіо, лауреатка Тернопільської обласної премії в галузі культури у номінації «Журналістика - імені Володимира Здоровеги». Побувала у більшості європейських країн, звідки публікує цікаві пізнавальні репортажі та інтерв’ю.

Членкиня Національної спілки журналістів України.

Марія БЕЗКОРОВАЙНА (ІЛИК), редакторка відділу соціальних проблем газети «Сільський господар».

Закінчила філологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

У журналістиці з 2002 року. Працювала редакторкою відділу економіки Тернопільської районної газети «Подільське слово», позаштатною кореспонденткою всеукраїнських та обласних видань. Універсальна і талановита журналістка.

Членкиня Національної спілки журналістів України.Володарка престижної відзнаки «Золоте перо Тернопілля»

Любов ТИМЧУК (СВЕРГУН), редакторка відділу економіки газети «Сільський господар».

Випускниця філологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Тривалий час працювала заступником редактора Козівської районної газети, згодом була провідною журналісткою міської газети «Тернопіль вечірній». У «Сільському господарі» – з часу заснування часопису.

Членкиня Національної спілки журналістів України.

Ярослав МАРМАШ, спортивний оглядач газети «Сільський господар».

Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Працював у регіональних газетах «Ровесник», «Західна Україна», «Свобода». З 1981 року – у спортивній журналістиці, редактор популярних спортивних видань «Гол», «Гол плюс». З 1999-го очолює Асоціацію спортивних журналістів Тернопільщини. Відмінник освіти України. Нагороджений почесними грамотами НСЖУ, Національного олімпійського комітету України, медаллю ФФУ «За заслуги» та з нагоди 50-річчя участі спортсменів України в Олімпійських іграх сучасності. Визнаний «Кращим спортивним журналістом України» 2010 року. Переможець Всеукраїнських конкурсів у номінаціях «За великий внесок у спортивну журналістику України» і «Золоті пера та голоси України», «Герой спортивного року Тернопільщини-2013». Член Національної спілки журналістів України. У його доробку - низка авторських і редагованих книг.

Ольга КОТУЛЬСЬКА, літературна редакторка газети «Сільський господар».

Закінчила філологічний факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова. Тривалий час працювала у редакційно-видавничому відділі Тернопільського обласного управління по пресі, журналі «Тернопіль», газетах «Вільне життя», «Селянська доля», «Західна Україна», «Ровесник», у видавництвах «Укрмедкнига», «Навчальна книга – Богдан». Була редакторкою низки наукових, краєзнавчих і художніх книг.

Іван КОТУЛЬСЬКИЙ, креативний дизайнер-верстальник газети «Сільський господар».

Випускник Львівського поліграфічного технікуму. Понад тридцять років праці у видавництві «Збруч», в обласних газетах «Вільне життя», «Ровесник», «Селянська доля», тернопільських видавництвах «Горлиця», туристичної літератури «Наш світ», у редакції всеукраїнського журналу «Наша сімʼя», телерадіокомпанії «Тернопіль». На його рахунку – верстка і дизайнерське оформлення кількох десятків видань.

Ярослав СТАРЕПРАВО, редактор відділу дизайну та ілюстрації газети «Сільський господар».

Талановитий фотомайстер портретного і репортажного жанрів. Має великий досвід роботи на телебаченні і в газетах Тернопільщини. Він - співавтор кількох книжок та документальних кінофільмів. Його світлини стали окрасою низки всеукраїнських часописів.РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ
Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

Сільський Господар © 2023
Політика конфіденційності
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.