Головні новиниЖиття громадЕкономікаЄвроінтеграціяЛюдиВійна
ІсторіяКонсультаціїПоради господарямВаше здоров'яРодинне перевеслоЦікавеВарто знати
Підписатися
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ Передплатити
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
Передплатити
Місцеві вибори Коронавірус Новини Facebook Telegram

Баворів – не Єгипет, але… Як під копією піраміди Хеопса отримувати хороші урожаї та не мати проблем з бурʼянами на Тернопільщині

А ви знали, що в Україні теж є піраміди? Найстаріші розташовані в селі Степанівка на Луганщині. Вважають, що їм приблизно 5000 років і зведені вони на три століття раніше за найдревнішу єгипетську. Степанівські піраміди були відкриті недавно, адже перебували під товстим шаром ґрунту. Ще дві піраміди маємо на Полтавщині в селах Залізна Рудка та Комендантівка. Новіші є і на Черкащині, і на Прикарпатті… Але маємо піраміда і на Тернопільщині.

Баворів – не Єгипет, але… Як під копією піраміди Хеопса отримувати хороші урожаї та не мати проблем з бурʼянами на Тернопільщині

А ви знали, що в Україні теж є піраміди? Найстаріші розташовані в селі Степанівка на Луганщині. Вважають, що їм приблизно 5000 років і зведені вони на три століття раніше за найдревнішу єгипетську. Степанівські піраміди були відкриті недавно, адже перебували під товстим шаром ґрунту. Ще дві піраміди маємо на Полтавщині в селах Залізна Рудка та Комендантівка. Новіші є і на Черкащині, і на Прикарпатті… Але маємо піраміда і на Тернопільщині.

2 роки тому Джерело:

Тернополянин Іларіон Пилипець зацікавився пірамідами ще з 1995-го. Дізнався, що в такій споруді можна оздоровитися за допомогою енергії Космосу. От він і звів на своїй відпочинковій оселі в Баворові поблизу Тернополя піраміду, аналогічну до Хеопсової у Єгипті, лише у масштабі 1:100.  


– За геометрією споруда є чотиригранною рівносторонньою. Грані чітко зорієнтовані на чотири сторони світу. Якщо довжина сторони квадратної основи піраміди Хеопса становить  227,5 м, то моєї – 2,27 м, – розповідає Іларіон Ілліч. – Вхід до піраміди розташований з північного боку… 


Якось Іларіон Пилипець прочитав у газеті чи в науковому журналі про Григорія Луканюка, який спорудив одне з «семи чудес світу» у селі Жураки на Прикарпатті з метою акумуляції енергії Всесвіту. А найбільше тернополянина вразило зізнання богородчанця про те, що при правильному застосуванні пірамідальна енергія здатна відновити духовні сили, замінити цілу аптеку для хворого й за кілька сеансів дати такий результат, який інші методи терапії не можуть забезпечити за місяці й навіть роки. 

Розвалини Степанівських пірамід


Відповідно, Іларіон Ілліч почав вивчати матеріали на цю тему, знайомитися з розробками вчених.  Натрапив і на цікаве відео. Ще у 1991 році телебачення транслювало документальний фільм про розвідки запорізьких науковців. Результати виявилися шокувальними. У збудованій піраміді не псувався, а тільки засихав шматок м’яса. Насіння, яке залишили в піраміді для дослідів, було набагато міцнішим, краще проростало  і давало чудовий урожай. Вода та вино, заряджені пірамідальною енергією, змінювали свою структуру і набували омолоджувальних властивостей. Воду, яка заряджається пірамідальною енергетикою більш як 72 години, називають «живою» або структурованою водою. 


– У своїй піраміді я завжди тримаю пляшку води. І якось взимку поїхав провідати оселю, подивитися, чи все гаразд. Морозець був добрячий – градусів 14–15. Я зайшов у піраміду, а вона зроблена з дерев’яних дощечок без жодного залізного цвяха, глянув на воду – не замерзла. І навіть стінки пластикової пляшки не покриті інеєм. Тільки-но виніс її на вулицю – враз у посудині утворився лід, – пригадує господар відпочинкової садиби. 

Піраміда в селі Березова Рудка на Полтавщині


В іншій науковій праці він вичитав, що частота роботи головного мозку людини становить 8–13 Гц при альфаритмі, що відповідає коливанням енергії між іоносферою та Землею. І саме піраміда формує і резервує у собі цю частоту альфаритму. Коли людина перебуває у піраміді, вона заряджається цією енергією. Відновлюються пошкоджені зв’язки між нейронами головного мозку, які «ламаються» під час переживання різних кризових ситуацій – страху, болю, конфліктів. Акумульована енергетика всередині піраміди спрямована для вирівнювання цих пошкоджених енергетичних потоків. Вона нівелює збуджений стан, коли в людини є надлишок непотрібної енергії. І навпаки – дає її притік у тому разі, якщо енергетичне поле ослаблене,  позбавляє травматичного минулого. 


З огляду на це, прихильники пірамідотерапії впевнені: властивості пірамід є особливо актуальним у реаліях воєнного сьогодення. Адже ті жахіття, які переживають наші військові та люди в тимчасово окупованих регіонах, нікуди безслідно не зникнуть, і з цим потрібно буде працювати. Всі пережиті стреси, страхи та негативні емоції нікуди не зникають безслідно. Вони відкладаються у так звану «комірчину» в нашому мозку. І при схожих умовах, які виникають у житті, вони даються взнаки. А ось пірамідальна енергія має здатність спалювати цей негатив. Людина починає жити, як із чистого аркуша. 

Піраміда в селі Комендантівка на Полтавщині 


– І це справді так, – підтверджує Іларіон Ілліч. – Я мав колись дуже непросту роботу, доводилося спілкуватися з соціально незахищеними людьми, часто незадоволеними життям, ображеними і озлобленими. Та відповідати взаємністю не мав права. Коли ж після напруженого тижня приїжджав в оселю, пів години чи навіть 15 хвилин у піраміді повністю знімали напругу та стрес… 


Однак повернемося  до розробок Григорія Луканюка з села Жураки на Прикарпатті… Окрім п’ятиметрової будівлі-піраміди, у нього є кілька малих пірамідок, які допомагають на господарстві. Чоловік переконує: під пірамідою і хліб не черствіє, і овочі та фрукти довше зберігаються. Такі невеличкі конструкції можна зробити навіть з харчової фольги і прикладати на хворе місце, чи просто тримати у спальні. Також під пірамідою можна вирощувати кролів, курей або спорудити її над своїм колодязем. А ще вас очікує чудовий урожай, якщо поставити у формі піраміди теплиці. Варіантів може бути багато. 


– Моя піраміда в Баворові розташована на землі, без жодних інших основ, – ділиться думками власник відпочинкової оселі. – І я ще жодного разу не бачив, аби в ній росли бурʼяни. Тобто, якщо зробити теплицю у формі піраміди, то в ній не буде потреби боротися з бур’янами… 

Піраміда в Баворові, аналогічна до Хеопсової в Єгипті, лише у масштабі 1:100
 


Про ще одне цікаве застосування піраміди Іларіон Пилипець прочитав у давньому історичному матеріалі. Ще в 1959 році чеський інженер Карел Дрбал одержав навіть перший пірамідальний патент для малої піраміди. Він аргументував це приголомшливим результатом – піраміда повертала гостроту леза для бритви. Інженер наполягав, що «вся жива матерія, включаючи людину, підпорядковується впливу біокосмічної енергії, а піраміда слугує тільки для того, щоб сфокусувати цю енергію». 


Розумію, важко повірити в те, що неможливо помацати руками. Принаймні Іларіон Ілліч розповів, що в його піраміді на відпочинковій дачі вже багато років зберігається роздрукований на полотні текст «Отче наш». Коли родина Пилипців ночує у Баворові, то перед сном обов’язково заходить у піраміду, набирається позитивної енергії та молиться Господові. Чи допомагає? А гляньте на господаря – ніхто ж йому не дасть 84! 


Василь ТОМИН 


Світлини з архіву Іларіона ПИЛИПЦЯ та з соціальних мереж 


 

0
0
0
0


Підписуйтесь на наш канал
10 простих звичок, які збережуть здоров’я мозку
Науковці вважають, що 45% випадків деменції можна відтермінувати або запобігти їм. Зберегти здоров'я головного мозку та кмітливість допоможуть легкі щоденні звички.
10 годин тому
Пиріг із ревеню – простий рецепт весняної випічки
У весняні дні, коли роботи навколо непочатий край, а смачненького хочеться, пиріг із ревеню – справжня знахідка для любителів випічки. Готується він дуже швидко, а приємна кислинка робить десерт неймовірно ароматним та апетитним.
10 годин тому
Якою буде погода у травні, повідомили в Укргідрометцентрі
Цього року погода у травні буде теплішою, ніж зазвичай. За даними синоптиків, середня за місяць температура очікується на рівні +15°...+19°, а в гірських районах +12°...+14°. Це на 1,5-2 градуси вище за кліматичну норму. А от опади у травні будуть у межах норми: 35-76 мм, у Карпатах та місцями на Прикарпатті - 88-138 мм.
15 годин тому
Спалах ящуру: краще профілактика, ніж подолання наслідків
Ящур - це надзвичайно небезпечне вірусне захворювання, що вражає передусім велику рогату худобу, свиней, а також інших парнокопитних, включно з дикими тваринами: оленями, лосями, козулями, кабанами. Хвороба поширюється дуже швидко, має гострий перебіг, і, зокрема серед молодняка, може викликати високу смертність.
15 годин тому
Ярими культурами в Україні вже засіяли понад 3,7 млн га
Аграрії України станом на 25 квітня 2025 року засіяли 2 млн га ярих зернових та зернобобових культур. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.
16 годин тому

Головне про коронавірус:
Останні матеріали
Більше статей


РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ
Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1А
+38 (067) 65-348-06
с[email protected]
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

Ідентифікатор онлайн-медіа в Реєстрі: R40-04703.

Сільський Господар © 2023 - 2025
Політика конфіденційності
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

Ідентифікатор онлайн-медіа в Реєстрі: R40-04703.