Головні новиниЖиття громадЕкономікаЄвроінтеграціяЛюдиВійна
ІсторіяКонсультаціїПоради господарямВаше здоров'яРодинне перевеслоЦікавеВарто знати
Підписатися
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ Передплатити
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
Передплатити
Місцеві вибори Коронавірус Новини Facebook Telegram

На українській естраді засяяла «зірка» з Кременця

Його голос сьогодні звучить на багатьох музичних платформах і радіостанціях України, а пісні поєднують емоції та щирість. Нещодавно живе виконання авторських пісень молодого, талановитого артиста DOROTIUK на першому сольному концерті зібрало сотні шанувальників у рідному місті.

На українській естраді засяяла «зірка» з Кременця

Його голос сьогодні звучить на багатьох музичних платформах і радіостанціях України, а пісні поєднують емоції та щирість. Нещодавно живе виконання авторських пісень молодого, талановитого артиста DOROTIUK на першому сольному концерті зібрало сотні шанувальників у рідному місті.

6 годин тому Джерело:

Сергій Доротюк – випускник фахового коледжу Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка. Як зізнався співак, найбільше переживав, як оцінять його роботу колишні викладачі. Та хвилювання було даремним. Аудиторія прийняла свою зірку на «Ура!». В ексклюзивному інтерв’ю Сергій Доротюк розповів читачам «Сільського господаря» про шлях до сольної кар’єри та поділився найближчими творчими планами. 


Чому для першого сольного концерту Ти обрав саме Кременець? Чи виправдав цей виступ Твої сподівання? 


– Я хотів репрезентувати сольну програму вперше в рідному місті, де розпочиналося моє музичне життя. Та й одразу зібрати великий зал непросто. Академія безплатно надала зал, апаратуру орендував. 


Концерт перевершив мої сподівання. Відразу після виступу у соцмережах з’явилися десятки відео. Люди писали і цікавилися, коли будуть ще концерти. Це дало мені більше натхнення та надихнуло до подальшої творчої роботи. 


– Що дало поштовх до вибору музичної кар’єри та вплинуло на Твій вибір?  


– Із самого дитинства моє життя було пов’язане зі сценою. До 5 класу займався у танцювальному гуртку. Згодом почав відвідувати гуртки у Кременецькому будинку дитячої творчості, де займався рукоділлям. Якось випадково зустрів там наставницю з вокалу Наталію Гладин, яка згодом й надихнула мене на заняття музикою.  


– У коледж Ти прийшов без початкової спеціальної музичної освіти. Як це вдалося? 


– Власне, після закінчення 9 класу з будинку творчості мене й скерували у фаховий коледж. Батьки мій вибір підтримали. Завдяки перемозі у музичному конкурсі ім. Михайла Вериківського, який проводили для абітурієнтів, мені вдалося вступити на державну форму навчання. Коли заспівав уперше, мені відразу сказали, що проблем зі вступом не буде. 


– Зі слів, які Ти говорив на адресу своїх наставників під час концерту, зрозуміло, що маєш теплі спогади про кременецький коледж. 


–  Ці люди дали мені потужний поштовх. Наталія Ткач – викладачка хореографії заклала для нас настільки сильні основи, що тепер в Київській академії з усіх хореографічних предметів маю найвищий бал. Олена Новик – наша групова керівниця,  людина з якою я виріс як вокаліст. 


– Нині здобуваєш вищу освіту за фахом артист-вокаліст. Яким був Твій шлях до вишу, випускники якого найвідоміші в Україні «зірки»? 


– Після закінчення коледжу дав собі рік перерви. Але уже тоді знав, що вступатиму у Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтва.  


З дитинства дивився усі музичні шоу талантів і тоді вперше побачив свою майбутню викладачку вокалу Наталію Єфименко. Вона співпрацює з багатьма українськими зірками, розпочинала відбір на «Фабрику зірок», чи не усі склади гурту «ВІА ГРА» також відібрала Наталія Миколаївна. Тож дізнався, де вона викладає і почав готуватися до вступу в академію.  


– Під час вступу Тобі довелося конкурувати з відомішими молодими артистами? 


– Там справді був шалений конкурс, на який прийшли уже медійні абітурієнти, серед яких фіналісти найпопулярніших талант-шоу країни. У мене була гарна підготовка і досвід участі у конкурсах і фестивалях, але відомим я не був.  


Я вступав з Ярославом Карпуком («YAKTAK»), який на той момент уже був популярним. У результаті, після виконання на іспиті пісні «Грушечка» та ще однієї іноземної композиції, з 200 балів я отримав 191,  потрапив на державну форму навчання. У травні 2022 року я поїхав до Києва. Адаптуватися у столиці мені допомогла моя подруга Настя Іванова, з якою ми раніше разом відвідували вокальний гурток.  


– Відколи став студентом Київської академії, Ти відразу взявся за сольну кар’єру та написання власних пісень? 


– Спочатку думав, що у зіркових викладачів потрібно лише вчитися і все піде саме собою. Але це так не працює. Потрібно творити своє. Тому зараз я й пишу свої пісні. До слів у мене відразу народжується і музика.  
Деякий час працював у дуеті «Зачаровані». Але зрозумів, що це не моє. І вже рік займаюся розвитком сольної кар’єри. За цей час випустив 6 пісень, 4 з яких звучать на всеукраїнських радіостанціях.  


– Більшість Твоїх пісень про кохання. Це особисті переживання, чи орієнтуєшся на аудиторію? 


– Багато артистів тепер працюють на комерцію, це музика, що легкодоступна і зрозуміла. І це непогано. Водночас хочу, аби моя музика була близька мені й особлива.  

 
– Розкажи про свою співпрацю з відомими виконавцями. 


– Нещодавно виступав зі співачкою  Tayanna у Львові. Я здивувався, що мене там знають, зокрема, за піснею «Шукай», яка потрапила у топ плейлисти України.  


Із січня уже постійно працюю з Владом Дарвіном як беквокаліст. Ми уже мали кілька спільних телеефірів. А в травні виступатимемо у Тернополі. 


– Чи не заважатиме розвитку сольної кар’єри робота беквокалістом? 


– Хочу розвиватися як сольний артист, але мені потрібно ще багато чого зрозуміти. Влад Дарвін – мудра людина й талановитий музикант, у якого є чому повчитися.  


– Над чим працюєш зтепер у напрямі розвитку сольного проєкту? 


–  Планую спільні концерти з музикантами з Львівської консерваторії. Програма, яку першими почули у Кременці, невдовзі  звучатиме в усій країні у супроводі живої музики. Ми дали собі певний час на підготовку і шукаємо платформи для виступів. Люблю працювати на студії. Маю дуже талановитого аранжувальника. Ігор Левицький  – музикант-мультиінструменталіст, він оформлює музику так, як я її відчуваю.  


– Творчі люди на початку кар’єри зазвичай мають якусь конкретну мету. Співаки, наприклад, участь у Євробаченні чи інших престижних конкурсах. Чого прагнеш Ти? 


– У мене немає якихось конкретних бажань слави чи грошей. Напевно, це якийсь стереотип, що кожен артист має взяти участь в Євробаченні. Хоча це й дуже престижно і, якщо мені така нагода випаде, обов’язково нею скористаюся. Я роблю музику не для того, щоб збагатитися матеріально. Для мене головне, щоб мою музику слухали й аби вона допомагала людям переживати певні емоції, моменти життя. Це буде найвища винагорода. 


Олена ІЛИНИЧ 


 

0
0
0
0


Підписуйтесь на наш канал
У Кременці організували безкошовний курс з овочівництва для переселенців
На Тернопільщині в Кременецькому ботанічному саду організували безкошовний курс з овочівництва для переселенців. Людей навчають працювати з ґрунтом, доглядати за розсадою та вирощувати власний урожай.
15 хвилин тому
Кавова гуща як цінне добриво: способи застосування на городі
Кавова гуща містить корисні для рослин елементи, які допомагають покращити якість ґрунту, підвищують його структуру та роблять середовище більш сприятливим для саджанців.
3 години тому
10 фраз, які батьки не повинні говорити дитині
Деякі фрази, сказані батьками у моменти гніву, здатні ранити дитину, вплинути на її самооцінку та завдати великої шкоди дитячій психіці.
3 години тому
Друга світова ніяк не вгамується… Будьте обережними
Лише протягом 29 квітня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Тернопільській області вилучили та знищили 21 вибухонебезпечний предмет часів минулих воєн та обстежили місця виявлення небезпечних знахідок.
5 годин тому
Уряд підтримає аграріїв, які вирощують бавовник
Кабінет міністрів продовжує програми підтримки сільгоспвиробників та започатковує нові механізми для розвитку аграрного сектору. На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.
5 годин тому

Головне про коронавірус:
Останні матеріали
Більше статей


РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ
Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1А
+38 (067) 65-348-06
с[email protected]
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

Ідентифікатор онлайн-медіа в Реєстрі: R40-04703.

Сільський Господар © 2023 - 2025
Політика конфіденційності
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

Ідентифікатор онлайн-медіа в Реєстрі: R40-04703.