Головні новиниЖиття громадЕкономікаЄвроінтеграціяЛюдиВійна
ІсторіяКонсультаціїПоради господарямВаше здоров'яРодинне перевеслоЦікавеВарто знати
Підписатися
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ Передплатити
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
Передплатити
Місцеві вибори Коронавірус Новини Facebook Telegram

Найбільший постачальник вікон у країни ЄС

Серед успішних промислових підприємств нашого краю експерти неодмінно називають компанію Viknaroff (ТОВ «Тервікнопласт»). У неї – 20 років успішного бізнесу в Україні та 7 років досвіду на ринках Європи. Якісна продукція Viknaroff представлена у 16 регіонах України та 12 країнах світу. Торік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів майже 40 млн грн податків і зборів (крім ПДВ).

Найбільший постачальник вікон у країни ЄС

Серед успішних промислових підприємств нашого краю експерти неодмінно називають компанію Viknaroff (ТОВ «Тервікнопласт»). У неї – 20 років успішного бізнесу в Україні та 7 років досвіду на ринках Європи. Якісна продукція Viknaroff представлена у 16 регіонах України та 12 країнах світу. Торік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів майже 40 млн грн податків і зборів (крім ПДВ).

1 місяць тому Джерело:

Директор компанії Сергій Захарчишин поділився думками про те, як в умовах воєнного часу важливо забезпечувати успішне виробництво, враховувати і виконувати запити клієнтів в Україні та за кордоном. 


– Сергію Васильовичу, металопластикові конструкції популярні в Україні. Але їхня довговічність і надійність можливі за умови дотримання всіх стандартів у процесі виробництва. У чому секрет успішності вашого підприємства? 


– Потужності заводу дають змогу упродовж місяця виготовляти понад 100 тисяч металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції складної конфігурації. Виробляємо продукцію на професійному німецькому і австрійському обладнанні, використовуючи тільки якісні матеріали відомих європейських виробників. 


Продукція Viknaroff проходить багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, що забезпечує їй  відповідність вимогам ДСТУ та європейським стандартам EN. А саме виробництво сертифіковане за стандартом ISO. 


Наша продуктова лінійка, залежно від ціни і якості, передбачає виготовлення вікон відповідно до замовлень, як за найвищими, так і доступними цінами. Серед аналогічних підприємств ми є найбільшими експортерами вікон у країни Європейського Союзу. Левову частку виробів експортуємо до Німеччини. Серед питань, які хвилюють – монтаж вікон. Виготовлені у нас  металопластикові вікна дуже якісні, а ось культура монтажу, обслуговування бажає кращого. І ми працюємо в цьому напрямі.  


До речі, за останні п’ять років ми зосередили увагу на якості продукції, враховуємо всі новинки: колір, фурнітуру, скло тощо. А завдяки експорту нам вдається  бути на крок попереду як у якості продукції, так і в модних тенденціях цього ринку.  


– Перед нашою зустріччю переглянув в Інтернет-мережі матеріали про роботу заводів із виготовлення металопластикових конструкцій і зробив висновок, що компанія Viknaroff одна з кращих в Україні… 


– У нас найбільший завод в Україні, виробничі потужності розташовані на одній території. Тож можна  уточнити, що наш завод найбільший у Європі. У нас найсучасніше німецьке обладнання. Віднедавна на заводі встановлено новий виробничий комплекс Schirmer,  спеціально спроєктований і виготовлений з урахуванням потреб нашої компанії. Впровадження цієї технології дасть змогу значно підвищити ефективність виробничих процесів. 


Нашу продукцію купують у всій Україні. А буквально днями, спільно з партнером, відкрили фірмовий салон у центрі Одеси. 


– Розкажіть про найбільші виклики у розвитку підприємства… 


–  Одним із таких для нашої компанії стала епідемія  коронавірусу. Оскільки виробництво не могли зупиняти, запровадили суворі протоколи безпеки, організували дистанційну роботу для офісних працівників і забезпечили персонал усіма необхідними засобами захисту. Ба більше, ми зберегли всі робочі місця. 


Коли ж почалася війна, перед нами постали ще серйозніші виклики: зміна умов роботи, проблеми з постачанням і логістикою, нові ризики для бізнесу та людей. Аби забезпечити безперервність виробництва, частину працівників забронювали.  


– Більшість працівників працюють у компанії вже десятки років. Як вдається забезпечувати стабільність  колективу? 


– Успіх напряму залежить від того, наскільки мотивовані наші співробітники. Тому створюємо середовище, яке дає змогу кожному почуватися частиною великої та успішної команди. Ми активно інвестуємо у розвиток працівників, надаючи можливості для навчання та підвищення кваліфікації. Особливу увагу приділяємо моральному клімату в колективі: організовуємо командні заходи, спільні святкування, корпоративи. Навіть у складні часи виплачуємо стабільну заробітну плату та підтримуємо працівників у непростих життєвих ситуаціях.  


У Viknaroff кожен має шанс побудувати успішну кар’єру. Наприклад, заступник директора з виробництва Андрій Ящишин розпочинав свій шлях із виробничої посади. Пишаємося роботою головного механіка Артема Мєрінова, який приїхав до нас на роботу з Донецька. 


Нині активно шукаємо робітників таких спеціальностей: механіків, електриків, робітників на виробничі лінії. Щодня навчаємо людей «з нуля», даючи змогу навіть тим, хто не має досвіду, стати частиною нашої команди. Разом із керівництвом Тернопільського ВПТУ №4 хочемо створити робітничу спеціальність: складальник металопластикових вікон.  


Ми активно підтримуємо Збройні сили України, надаючи необхідне обладнання і техніку. У 2024 році компанія передала ЗСУ три автомобілі, вісім засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Загалом наша допомога тим, хто захищає нашу країну, торік становила 5 мільйонів гривень Крім того, 500 тисяч гривень спрямували на відновлення лікарні «Охматдит» у Києві.  


– Які найближчі плани у вашої компанії? 


– Ми продовжуємо інвестувати у розвиток і вдосконалювати виробничі процеси. Уже зробили важливий крок до енергонезалежності, інвестувавши у встановлення та підключення сонячної станції потужністю 650 кВт. Це допомогло зменшити споживання з централізованої енергомережі та забезпечити стабільну роботу виробництва навіть у періоди частих вимкнень. 


Упевнений, що ці інновації не лише підвищать якість нашої продукції, а й сприятимуть сталому розвитку компанії у майбутньому. 


Розмовляв Петро ГУДИМА 


 

0
0
0
0


Підписуйтесь на наш канал
Крупи: «Родина, родина - від батька до сина…»
У Центральній міській бібліотеці Тернополя 25 березня відкрили виставку робіт «Ціна свободи» молодого художника Святослава Крупи. Святослав - син депутата Тернопільської обласної ради, добровольця Любомира Крупи, який віддав своє життя за Україну. Не дивно, що на картинах молодого художника - проникливі образи реалій війни.
1 хвилина тому
Клімат у Чорткові захищатимуть… діти
Чортківська громада увійшла до четвірки пілотних громад України, які першими реалізовуватимуть міжнародну екологічну ініціативу «ZOOM: Діти захищають клімат»! Ця ініціатива впроваджується за підтримки проєкту «Угода мерів – Схід» Covenant of Mayors - East та спрямована на виховання екологічної свідомості серед дітей і молоді.
24 хвилини тому
Баклажани у відрах: тонкощі вирощування
Вирощування баклажанів у відрах дозволяє перетворити навіть невелику ділянку або балкон на родючий оазис
28 хвилин тому
Учені з'ясували, як ґаджети впливають на словниковий запас дитини
Науковці стверджують, що дитячий словниковий запас розвивається повільніше, якщо довго користуватися ґаджетами.
44 хвилини тому
Перспективні очікування від «БІО-ЛАНу»
Понад 200 робочих місць, 110 мільйонів євро інвестицій та 7 мільйонів гривень надходжень до місцевого бюджету щорічно. Такі очікування від створення індустріального парку «БІО-ЛАН» у Лановецькій міській територіальній громаді.
2 години тому

Головне про коронавірус:
Останні матеріали
Більше статей


РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ
Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

Сільський Господар © 2023 - 2024
Політика конфіденційності
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.