Головні новиниЖиття громадЕкономікаЄвроінтеграціяЛюдиВійна
ІсторіяКонсультаціїПоради господарямВаше здоров'яРодинне перевеслоЦікавеВарто знати
Підписатися
Всеукраїнська громадсько-політична газета.
РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ Передплатити
Передплатити
Місцеві вибори Коронавірус Новини Facebook Telegram

«Нива» нарешті перемогла у домашньому матчі

У суботу, 27 квітня, тернопільська «Нива» зустрічалася на своєму полі з командою «Гірник-Спорт» і зробила усе для того, аби порадувати своїх прихильників і добитися переможного результату…

2 тижні тому Джерело:

Стартовий матч другого кола чемпіонату України з футболу серед клубів першої ліги (група «Вибування») «жовто-зелені» проводили  у Тернополі за участю власних вболівальників на Центральному стадіоні імені Романа Шухевича проти команди  із Горішніх Плавнів, яка перебуває на дні турнірної таблиці і бореться за збереження прописки у першій майстрівській лізі. Звісно, ж «Нива», яка веде суперництво за лідируючі позиції в групі «Вибування», мала намір і в цьому протистоянні поповнити свій очковий здобуток, але й гостям, як мовиться, відступати було нікуди. А тому матч загалом проходив на зустрічних курсах і обидві команди докладали чимало зусиль, аби добитися максимального результату. Скажімо, футболісти «Гірника-Спорт» в середині стартового тайму мали щонайменше дві реальні нагоди відзначитися, але в першому епізоді врятував свою команду від, здавалося, неминучого гола голкіпер «Ниви», а в другому м’яч пролетів поруч із стійкою.

Тернопільські ж футболісти особливо активними були в другому таймі, коли намагалися діяти найконструктивніше на підступах до воріт непоступливих суперників. Не минуло й 15 хвилин після перерви як наші гравці провели стрімку атаку правим флангом, яка завершилася взяттям воріт гостей. Спочатку відмінну індивідуальну майстерність і швидкісні якості продемонстрував Денис Голуб, а завершив багатоходову комбінацію влучним «пострілом» Андрій Різник. Вдруге підопічні Олександра Стахіва зуміли добитися успіху на 75 хвилині. І знову співавтором забитого гола став Денис Голуб, який підхопив м’яч майже в центрі поля, прорвався ближче до карного майданчика «гірників» і віддав пас Дмитру Галадею. Завершальний удар останнього виявився невідпорним – 2:0.

Відтак впродовж наступних п’ятнадцяти хвилин наші земляки і футболісти «Гірника» видали ще по кілька гострих випадів і, здавалося, успіх знову не забариться, але «смугастий» не побував більше у сітці воріт жодної з команд до фінального свистка. У підсумку матч завершився важливою перемогою тернопільської команди з рахунком – 2:0. У наступному протистоянні «Нива» 4 травня зустрінеться у гостях з командою «Діназ» і спробує реабілітуватися за неочікувану розгромну поразку (1:4) на своєму полі у першому колі змагань у групі «Вибування».

0
0
0
0

Підписуйтесь на наш канал
Красива музика без слів
У Гримайлівській мистецькій школі відбувся ІІ Відкритий конкурс юних піаністів імені священника і композитора Петра Любовича. У ньому взяли участь 36 вихованців із Гримайлівської, Гусятинської, Копичинецької, Хоростківської, Яблунівської мистецьких шкіл.
3 хвилини тому
Для забезпечення прозорості місцевого самоврядування
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування» підписано. Про це повідомили у прес-службі Апарату Верховної Ради України.
22 хвилини тому
Огіркові патчі позбавлять набряків і темних кіл під очима
Шкіра навколо очей потребує особливого догляду. Нині багато жінок і дівчат використовують патчі, які здатні швидко поліпшити стан шкіри навколо очей. Але що робити, коли їх нема. Як зробити огіркові патчі, які десятиліттями користуються популярністю.
13 годин тому
Щоб довго радували у вазі: як правильно зрізати квіти
Якщо хочете, щоб квіти у вазі стояли якнайдовше і радували своїм цвітом та пахощами, скористайтеся наступними порадами.
17 годин тому
Визначено лауреатів щорічної премії імені Івана Марчука
Ця премія заснована у 2016 році на честь живописця, народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Шевченка нашого земляка з Москалівки на Лановеччині Івана Марчука. Премію вручають обдарованим дітям області віком від 7 до 15 років за найкращий твір у номінаціях малярство та графіка.

Головне про коронавірус:
Останні матеріали
Більше статей

РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ
Тернопіль, вул. В. Чорновола, 1
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди hospodar.ua за умови розміщення в тексті обов'язкового посилання на hospodar.ua - Сільський Господар. Для інтернет-видань обов'язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.